Przejdź do treści

Zapisy na rok 23/24

Rok szkolny 2023/2024 rusza już za moment. Wraz z nim, już po raz jedenasty, wystartuje sezon w Krakowskim Klubie Karate. Zapisy już trwają, zachęcamy Was do dołączenia do nas w tym roku.

karate w krakowie

Początek przygody z karate

Już tradycyjnie pierwszy trening jest darmowy, po nim możecie zdecydować się na kontynuowanie zajęć. W tym roku miesięczna cena zajęć to 120 zł (jeśli zajęcia odbywają się w szkole) i 150 zł (jeśli zajęcia odbywają się w jednym z naszych dojo). W Krakowie i okolicach jesteśmy aż w 23 miejscach. Tutaj znajdziecie ich pełną listę! Zajęcia ruszają już 4 września, więc zachęcamy do jak najszybszego dołączenia i rozpoczęcia przygody z karate!

Jak się zapisać?

Zapisy odbywają się online za pośrednictwem formularza na stronie systemu SportsManago. Po kliknięciu (na przykład TU) zostaniecie przekierowani na stronę oficjalnego elektronicznego systemu zapisów. Jeśli nie macie konta w systemie (czyli zapisujecie siebie lub dziecko pierwszy raz), to najpierw musicie kliknąć przycisk „Zapisz się” (na dole po prawej stronie okienka). W następnym kroku należy wypełnić formularz z danymi dziecka, a potem postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Co warto wiedzieć na początek?

Wspominaliśmy już, że pierwszy trening z nami jest darmowy. Na pierwsze treningi nie jest potrzebny „profesjonalny” strój. Wystarczą wygodne ubrania, np. spodenki i koszulka. Podczas treningów zawsze ćwiczymy boso! Jeśli złapiecie bakcyla karate to po 2-3 miesiącach treningów możecie kupić strój, taki jaki widzicie na zdjęciach. Jego koszt dla najmłodszych zaczyna się od 60 zł.

Dlaczego karate?

Karate to tradycyjna japońska sztuka walki, która od wieków fascynowała Europejczyków. Nad Wisłę karate dotarło na początku lat siedemdziesiątych XX wieku, pierwsze mistrzostwa kraju odbyły się w 1978 roku. Założyciel Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego, sensei Rafał Wajda, jest wielokrotnym Mistrzem Świata, Europy i Polski. Pod jego okiem szkolą się aktualni członkowie kadry narodowej, którzy równocześnie stanowią trzon zespołu trenerów i instruktorów naszego klubu.

Karate to nie tylko sport. To piękna droga, na której niezależnie od wieku rozwijać można hart ducha, wytrzymałość. To także doskonała nauka rywalizacji w duchu fair play, a dla dorosłych i zapracowanych możliwość oderwania się na chwilę od cyfrowego świata.

Dla kogo karate w Krakowie?

Na treningi zapraszamy dzieci już od 4. roku życia. Jednak u nas znajdzie się miejsce dla każdego, kto chce uczyć się karate – zapraszamy osoby w każdym wieku. Dołączcie do nas i jesienią 2023 rozpocznijcie sportową przygodę, która zmieni Wasze życie 🙂