Przejdź do treści

Podsumowanie VII Puchar Krakowa za nami

Wspaniałe sportowe emocje VII Ogólnopolskiego Pucharu Krakowa w Karate Tradycyjnym już za nami, pora na podsumowanie. W hali Wisły, która wiele już widziała, ale nas jeszcze nie 🙂 spotkało się ponad 800 młodych karateków z 46 klubów, żeby rywalizować- najmłodsi w kihon, a starsi w kata i w kumite.40 sędziów na 6 matach oceniało pojedynki, w które zawodnicy wkładali mnóstwo serca, woli walki i spore umiejętności wypracowane w pocie czoła podczas treningów.

Zawody rozgrywane były w systemie brazylijskim, czyli-dopiero po dwóch przegranych odpadało się z konkurencji. Był czas, żeby się obudzić. Niektórzy przyjechali z daleka, m. in. z Litwy, a najliczniejsze kluby- QI Karate Klub, Dębicka Akademia Karate Tradycyjnego, Aleksandrów Łódzki i Ozorkowski Klub Karate otrzymały vouchery na czerwcowe międzynarodowe szkolenie w Nowym Sączu z Vinicio Antony. Nagrodzeni zostali  także najlepsi zawodnicy: Monika Ostrowska Lubelski KKT i Kacper Pogoda MUKS Bytom, którzy oprócz dwóch czeków na 500 zł za zajęcie pierwszego miejsca w kata i kumite, dostali telewizory ufundowane przez firmę Farmona oraz bon do sklepów 4F o wartości 500 zł oraz fantastyczne ogromne puchary.

Sponsorom dziękujemy, nisko kłaniamy się firmom: INKOP, FARMONA, MANOKI, MPEC, MAŁOPOLSKA, OSHEE, CHIMERA, DENTAL4YOU, LIMPOL,BENEFIT, GOOD GIFTS, GOOD PROPERTIES, BENEFITCREATORS za wsparcie finansowe i gadżety oraz rodzicom karateków za podarowane nam nagrody. Wyrazy szacunku i głębokiej wdzięczności kierujemy w stronę naszych matowych, tych, którzy pomagali w transporcie, w biurze zawodów, wypisywaniu dyplomów, tworzenie harmonogramy, w obsłudze gastronomicznej i porządkowej oraz wszystkim kibicom za doping, pocieszanie strapionych i za Waszą sympatię.

Czasy są bardzo trudne i wiele osób  wymaga wsparcia, tym bardziej jesteśmy wdzięczni, że dzięki Państwu Puchar Krakowa miał formę i rozmach! To największe zawody dziecięce w Polsce w karate tradycyjnym, a zarazem otwarcie sezonu. Czekają nas jeszcze zawody w Bytomiu, Łodzi, Puchar Polski Dzieci  w Łodzi oraz Mistrzostwa Polski w Zielonej Górze. Do zobaczenia i pamiętajmy, że trening jest najważniejszy.

Patronat honorowy nad zawodami objął Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski oraz Polski Związek Karate Tradycyjnego.

Wyniki zawodów -> Link
Podsumowanie zawodów film -> Link