Przejdź do treści

Nasz klub najlepszy w Polsce

W dniach 5-6.02 w Warszawie odbył się Kurs Mistrzowski w Karate Tradycyjnym. Nasi karatecy przez cały weekend mocno trenowali pod okiem senseia Ilija Jorgi, Janusza Sowy oraz Iwony Karwackiej. Pierwszy kurs w nowym roku jest świetną okazją do podsumowania ubiegłorocznych osiągnięć, dlatego też w niedzielę, w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego miało miejsce podsumowanie roku 2021. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że poraz kolejny zostaliśmy wyróżnieni za osiągnięcia sportowe.

Najlepszą zawodniczką w kategorii junior została Zofia Taranczewska. Sensei Mateusz Bąk został najlepszym szkoleniowcem w kategorii dzieci, a sensei Rafał Wajda w kategorii juniorów i seniorów. Oprócz tego sensei Rafał został wyróżniony za działalność jako członek zarządu PZKT. To nie wszystko. Zostaliśmy najlepszym klubem w Polsce!

Ten wynik nie byłby możliwy gdyby nie ciężka praca naszych instruktorów, zawodników, rodziców i przyjaciół klubu. Bardzo wam dziękujemy ! Ten sukces osiągnięty wspólnymi siłami motywuje nas do jeszcze większego wysiłku. Sezon startowy powoli się rozpoczyna, dlatego trzymajcie mocno kciuki, oss!