Przejdź do treści

Gala PZKT

Krakowski KKT najlepszym klubem w Polsce! W sobotę 6 stycznia, w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie odbyła się uroczysta gala Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, podsumowująca miniony 2023 rok
Podczas tego corocznego wydarzenia wręczane są wyróżnienia dla m.in. najlepszych zawodników oraz trenerów wszystkich kategorii wiekowych, ale również nagradzane są osoby, które wspierają rozwój karate tradycyjnego w naszym kraju, czy regionie. Jesteśmy niezmiernie dumni, że w plebiscycie PZKT zostało wyróżnionych dwóch naszych zawodników oraz trenerów. 
Klaudia Wajda i Patryk Jarosz w minionym roku nie mieli sobie równych i to właśnie oni zostali wybrani najlepszymi zawodnikami w kategorii senior, wielkie brawa! Laureaci otrzymali również czek o symbolicznej wartości – 2023 zł. 
Tytuł najlepszego szkoleniowca 2023 roku w kategorii młodzieżowców oraz seniorów trafił do sensei Rafała Wajdy, a najlepszym trenerem dzieci został sensei Mateusz Bąk, gratulacje!

Tym samym zostaliśmy po raz kolejny najlepszym klubem karate w Polsce! 
Sensei Rafał otrzymał również podziękowanie za całokształt pracy włożonej w rozwój karate tradycyjnego w naszym kraju. 
Wyróżnienie za wspieranie rozwoju karate tradycyjnego w Małopolsce otrzymał Pan Krzysztof Baranowski szef firmy Goodgifts, któremu serdecznie gratulujemy i jeszcze raz bardzo dziękujemy.